ITALŲ STILISTAI

Valentina Lombardi

Ar kada nors susimąstei, ar tai, kaip atrodai, tikrai atspindi tavo asmenybę?

Viena iš mano klienčių neseniai man pasakė, kad ją nustebino puiki fotografija, kurią aš padariau mums besišnekant, praėjus vos kelioms minutėms nuo pokalbio pradžios.

Man padarė įspūdį tai, ką ji man pasakė:

„Iš smalsumo kreipiausi į tave, kad sužinočiau, kokios spalvos man tinka… Rezultatas buvo „nuotrauka“, kuri pažadino tiek jausmų, nustebino mane, ir padėjo man tiek daug suprasti! Pasinaudojusi tavo pastabomis ir  patarimais, atradau tikrąją „aš“, ir taip natūraliai, kaip net neįsivaizdavau, kad įmanoma.“

Supratau, kad tai tiesa …

Labai džiaugiuosi, nes galiu skirti pakankamai laiko, kad išsamiai išsiaiškinčiau savo klientų poreikius. Pasitelkiu ir savo intuiciją, ir labai atidžiai nagrinėju tavo žodžius ir gestus, kad pamatyčiau, kokia esi, kad pajusčiau ryšį su tavimi, kad suprasčiau, kas tu iš tikrųjų esi ir koks tavo tikrasis stilius – lobis, kurį turime atrasti drauge.

Man labai patinka išspręsti ypatingų žmonių, tokių kaip Tu, problemas, nes ir pati ne per seniausiai buvau tavo vietoje….

Mano troškimas yra padėti tau pažinti tikrąją tave, išreikšti, kokia ypatinga, verta dėmesio esi, padėti tau pamatyti, kokia tu unikali, kaip dar niekada savęs nematei …

Valentina-Lombardi-My-mission

Mano Misija

Šioje kelionėje, į kuri leisiuosi kartu su tavimi, aš žinosiu, ką tau patarti ir kaip švelniai, su empatija, atidžiai klausydamasi,  padėti tau įgyvendinti tavo realistiškus siekius ir atrasti tavo tikrąją esmę.

Šis kelias padės tau pagerinti savo gyvenimo kokybę įvairiopai:

  • pajusi didesnę savigarbą ir meilę sau,
  • padidės tavo savęs realizavimo ir pasitenkinimo galimybės profesiniame ir asmeniniame gyvenime,
  • įgysi daugiau pasitikėjimo savimi.

Mano Istorija

Mano aistra drabužiams ir viskam, kas yra moteriškosios visatos dalis (makiažas, aksesuarai, plaukai ir kt.)  prasidėjo, kai buvau vaikas, ir visų pirma už tai dėkoju savo mamai, kurios jau nebėra. Ji buvo tikroji stiliaus ikona: turėjo išskirtinį, ypatingą, unikalų stilių, ir nebijojo jo parodyti!

Deja, gyvenimo patirtis privertė mane jaunystėje dirbti monotonišką ir labai techninį darbą verslo ir administravimo srityje; tam tikru karjeros momentu pajutau stiprią asmenybės krizę ir, padedant ekspertui, supratau, kad mano tikrasis pašaukimas yra mada, įvaizdis, žmonių išklausymas ir rūpinimasis kitais. Apleistos kūrybiškumo kasyklos, apie kurias net neįtariau …

Na, o visa kita yra istorija: leidausi nauja, įdomia kryptimi, kaip įvaizdžio konsultantė. Iš pradžių tai buvo papildoma veikla, o galų gale visiškai atsidaviau vien savo tikrajai aistrai…..

Dabar esu įvaizdžio konsultantė, asmeninė drabužių pirkimo asistentė, nuotakos stilistė ir makiažo meistrė.

My-History
Uždaryti Meniu

Gaukite el. knygą dovanų!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite el. knygą dovanų.

×
×

Cart

Vaizdo Įrašas - Dovana!

Kaip žinia, italų mados yra žinomos visame pasaulyje. Dauguma italių moterų puikiai atrodo, jos žino, kaip apsirengti, turi stilių ir žino apie tai.

Neaišku, ar tai įrašyta DNR formulėje, ar yra išmokomos nuo mažens.

Tačiau jos turi įgimtą gebėjimą pasirinkti ir suderinti tinkamus drabužius. Tai suteikia joms pasitikėjimą ir daro jas patrauklias.

Įdomu pamatyti savo akimis?

Filmuota medžiaga Italijos miestų gatvėse leidžia stebėti kaip rengiasi kiti, ką jie renkasi, kokie jų stiliaus akcentai.

Įvaizdžio konsultantų komentarai padeda suprasti apsirengimo stilių įvairovę.

Nuoroda vaizdo įrašo atsisiuntimui ateis į tavo elektroninį paštą.

Apsipirkimas

Visi drabužių deriniai, kuriuos gausite užsisakę abonementą, bus su nuorodomis, parodančiomis kur galėsi įsigyti kiekvieną daiktą.

Tai labai patogu tiems kas neturi ar nenori skirti daug laiko vaikščiojimui po parduotuves.

Derinių pasiūlymai  bus įvairaus tipo ir stiliaus.

Kai kurie rūbai ir priedai bus nebrangūs, kai kurių kaina bus didesnė, o kai kurie bus brangūs.

Jei šiuo momentu ir nepirksi brangių daiktų, galėsi juos apžiūrėti parduotuvėje, pasvajoti ateičiai, ir nusipirkti ką nors panašaus už nedidelę kainą.

Apie Konsultacijas

Teorija, praktika, atsakymai į klausimus

Kiekvieną savaitę tiesiai į savo el. paštą gausi drabužių derinius.
Deriniai tau bus kaip įkvėpimas kaip naujai suderinti tavo turimus rūbus.

Deriniuose galėsi paspausti ant kiekvieno elemento ir patekti tiesiai ten kur gali nupirkti daiktus.

Kiekvienas aprangos derinys bus lydimas aprašymo, kuris padės tau suprasti ar derinys tiks prie tavo formų, spalvų ir charakterio, išryškindamas tavo grožį ir pasakodamas apie tavo asmenybę skirtingais momentais tavo dienoje.

Deriniai ir aprašymai ateis PDF formate ir tu galėsi juos lengvai atsispausdinti.

Drabužių deriniai nebus sukurti asmeniškai, bet stengsimės pažinti tave ir garantuojame, kad tu visada galėtum rasti ką nors įdomaus tau, kad pasisemti idėjų.