Klientų Atsiliepimai

Valentina patraukė mano dėmesį savo puikiu išsilavinimu. Kai susipažinau asmeniškai , buvau įsitikinusi, kad susitikau su tinkamu profesionalu! „Super“ pasiruošusi teorijoje, ypač praktikoje, dėmesinga ir empatiška kliento poreikiams ir norams. Tai buvo nuostabi patirtis, kurią labai rekomenduoju! Ypač dėl to, kad Valentina yra nuostabus žmogus!
Karolina (pardavėja)
Valentina Lombardi yra puiki, profesionali, pasirengusi ir tiksli. Dirbau su ja daugelyje renginių ir ji padėjo mano kolegoms ir man pagerinti savo įvaizdį. Ir makiažą daro nuostabų! Negaliu sulaukti, kol vėl dirbsiu su ja ...
Analiza, Herbalife konsultantė
Valentina aptarnavo mano klientes su tokiu profesionalumu ir kompetencija, kad sėkmė buvo garantuota iš karto. Įvaizdžio konsultantė ir makiažo meistrė, dėmesinga madai ir detalėms, jos patarimai puikiai tinka žmonėms ne tik estetiškai, bet ir pagal kiekvieno asmens vidinius poreikius. Prisipažįstu, kad, nuo tada kai pažystu ją, negaliu negalvoti apie jos patarimus prieš pirkdama kiekvieną drabužį! Valentina yra profesionalas, mėgstantis savo darbą, ji dirba su pasišventimu ir aistra, visuomet atsinaujindama mados tendencijose.
Valerija Vidari, vaistinės savininkė
Uždaryti Meniu

Gaukite el. knygą dovanų!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite el. knygą dovanų.

×
×

Cart

Vaizdo Įrašas - Dovana!

Kaip žinia, italų mados yra žinomos visame pasaulyje. Dauguma italių moterų puikiai atrodo, jos žino, kaip apsirengti, turi stilių ir žino apie tai.

Neaišku, ar tai įrašyta DNR formulėje, ar yra išmokomos nuo mažens.

Tačiau jos turi įgimtą gebėjimą pasirinkti ir suderinti tinkamus drabužius. Tai suteikia joms pasitikėjimą ir daro jas patrauklias.

Įdomu pamatyti savo akimis?

Filmuota medžiaga Italijos miestų gatvėse leidžia stebėti kaip rengiasi kiti, ką jie renkasi, kokie jų stiliaus akcentai.

Įvaizdžio konsultantų komentarai padeda suprasti apsirengimo stilių įvairovę.

Nuoroda vaizdo įrašo atsisiuntimui ateis į tavo elektroninį paštą.

Apsipirkimas

Visi drabužių deriniai, kuriuos gausite užsisakę abonementą, bus su nuorodomis, parodančiomis kur galėsi įsigyti kiekvieną daiktą.

Tai labai patogu tiems kas neturi ar nenori skirti daug laiko vaikščiojimui po parduotuves.

Derinių pasiūlymai  bus įvairaus tipo ir stiliaus.

Kai kurie rūbai ir priedai bus nebrangūs, kai kurių kaina bus didesnė, o kai kurie bus brangūs.

Jei šiuo momentu ir nepirksi brangių daiktų, galėsi juos apžiūrėti parduotuvėje, pasvajoti ateičiai, ir nusipirkti ką nors panašaus už nedidelę kainą.

Apie Konsultacijas

Teorija, praktika, atsakymai į klausimus

Kiekvieną savaitę tiesiai į savo el. paštą gausi drabužių derinius.
Deriniai tau bus kaip įkvėpimas kaip naujai suderinti tavo turimus rūbus.

Deriniuose galėsi paspausti ant kiekvieno elemento ir patekti tiesiai ten kur gali nupirkti daiktus.

Kiekvienas aprangos derinys bus lydimas aprašymo, kuris padės tau suprasti ar derinys tiks prie tavo formų, spalvų ir charakterio, išryškindamas tavo grožį ir pasakodamas apie tavo asmenybę skirtingais momentais tavo dienoje.

Deriniai ir aprašymai ateis PDF formate ir tu galėsi juos lengvai atsispausdinti.

Drabužių deriniai nebus sukurti asmeniškai, bet stengsimės pažinti tave ir garantuojame, kad tu visada galėtum rasti ką nors įdomaus tau, kad pasisemti idėjų.